Jdi na obsah Jdi na menu
 

2.2.2014 - halový turnaj na Frimlovce

7. 2. 2014

První zápas Rytíři vs. Piráti nedopadl nijak dobře už v první směně, v té doběhl jen Nikolas za pomoci dlouhého odpalu Filipa. Nedokázaly jsme předvést nic jiného a naopak Rytíři pálili jako o život a my ne a ne autovat běžce. Druhá směna dopadla podobně, naši bez doběhu, ale zase v obraně nastalo zlepšení, tentokrát Rytíři nedoběhli s plným počtem na směnu. Ostatní směny se dost podobaly a tak Piráti podlehli Rytířům.

Druhý zápas jsme odehráli proti Tempu Praha, které trénuje náš bývalý trenér Filip Procházka. Změnili jsme trochu sestavu a jako devátého jsme si půjčili Matěje Č. ze Sparks, Filip z ceacheru C šel na jeničku 1B, Vojta z jedničky 1B na dvojku 2B, Matěje H. z 2B na nadhoz P a Odra, kterého nahradil Matěj Č. na trojce 3B, šel na ceachera. Nikolas, který byl na nadhozu P, šel pomoci holkám do zadního pole.

Tenhle zápas byl jeden z nejhezčích, co jsem kdy zažil. Piráti už první směnu dali najevo, že baseball ovládají. Zahráli jsme double auty, chycené lufty, auty od trojky i domácí mety. Oba týmy byly silově dost vyrovnané. Bohužel ani po prodloužení jsme nedokázali za stavu 11:10 ubránit dlouhé odpaly Tempařů, kteří měli dohrávku, a podlehli jsme jim 11:12.

Jako třetího jsme v tabulce měli začínající tým Waynes Pardubice.

Při tomto zápasu jsme nadělali mnoho chyb, ale díky tomu, že je tým Weynů teprve v začátcích, tak nám neodolali a nechali nám první výhru.

Poslední zápas o páté místo jsme hráli proti Klackařům.

Tento tým se skládá také z mladších hráčů a tak zápas nebyl až tak těžký díky jejich chybám. My jsme opět nehráli nějakou ukázkovou hru, ale na Klackaře to stačilo a tak si Piráti z Trutnova odváží páté místo.

Turnaj bych zhodnotil jako velice pěkný díky zápasu proti Tempu.